Kierownik Projektu (fit-out)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Dyskret Polska Sp. z o.o. Sp.k.
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielne prowadzenie procesu inwestycyjnego w raz zespołem specjalistów branżowych.

  • Prowadzenie dokumentacji finansowej, nadzór nad budżetem projektu.

  • Negocjacje umów podwykonawczych i nadzór nad ich prawidłowym wykonaniem.

  • Reprezentowanie firmy przed inwestorami i partnerami.

  • Nadzór nad aspektami technicznymi oraz nad jakością wykonywanych robót.

  • Tworzenie raportów, harmonogramów, zestawień

  • Udział w postępowaniach przetargowych

WYMAGANIA:
  • Znajomość specyfiki prac fit-out – minimum 3 lata doświadczenia w zarządzania projektami

  • Ukończenie studiów wyższych w dziedzinie budownictwa lub kierunków pokrewnych

  • Znajomość programów komputerowych AutoCad, Ms Project, Plan Grid oraz bardzo dobra znajomość pakietu MS Office / Excel

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Skrupulatność i dokładność oraz umiejętność dobrej organizacji i planowania pracy zespołu (terminowość)

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do pracy w delegacji

OFERUJEMY:

Elastyczną formę zatrudnienia kontrakt b2b lub umowa o pracę

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    162 430
    23 659