Kierownik Projektu
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Aplikacje Krytyczne
2. 10. 2024

Jesteśmy Spółką Skarbu Państwa, która od 2016 r. aktywnie wspiera transformację cyfrową kraju. Projektujemy i tworzymy szyte na miarę rozwiązania IT, które usprawniają codzienną pracę urzędników i obywateli. Realizujemy projekty informatyczne z zakresu administracji skarbowej. Współpracujemy z Resortem Finansów oraz Krajową Administracją Skarbową.

ETAPY REKRUTACJI:

  1. Weryfikacja CV,
  2. Spotkanie online z Kierownikiem Zespołu i Rekruterem - porozmawiamy o Twoim dotychczasowym doświadczeniu, narzędziach i technologiach, z których korzystasz w codziennej pracy,
  3. Decyzja po spotkaniu - dostaniesz informację zwrotną niezależnie od naszej decyzji.

TWOJE ZADANIA:

  • Zarządzanie projektami IT
  • Zarządzanie ryzykiem i zmianą w projekcie, zarządzanie budżetem projektu
  • Planowanie i kontrola stopnia realizacji harmonogramów prowadzonego projektu
  • Zapewnienie skutecznej komunikacji w ramach zespołu projektowego, organizacja, prowadzenie i moderowanie spotkań projektowych
  • Raportowanie statusu prac zespołu projektowego, planowanie i realizacja działań korygujących
  • Analiza i raportowanie kosztów wdrożenia i utrzymania procesu
  • Nadzór nad dokumentacją projektową, zarządzane jakością w projekcie
  • Zarządzanie i wsparcie procesu budowy relacji z klientami

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów IT (w tym rozwoju oprogramowania) w dużych organizacjach
  • Praktyczna znajomość metodyki prowadzenia projektów (np. Prince2, PMI, Agile) oraz narzędzi wspierających zarządzanie projektami (np. MS Project, EPM, JIRA)
  • Doświadczenie w pracy związanej z przetwarzaniem danych (hurtownie danych, systemy BI) oraz wytwarzaniem i integracją oprogramowania IT
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w dużych organizacjach lub administracji
  • Umiejętność skutecznego wyznaczania i rozliczania zadań powierzonych członkom zespołu projektowego
  • Zdolności organizacyjne, umiejętność nawiązywania i utrzymania długoterminowych relacji, odpowiedzialność, koncentracja na cel

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Swobodną atmosferę – nie mamy dress code i wszyscy mówimy sobie po imieniu
  • Udział w innowacyjnych projektach wraz z doświadczonym zespołem, od którego możesz się jeszcze wiele nauczyć i którzy chcą uczyć się od Ciebie
  • Dbamy o Twój rozwój i zapewniamy szkolenia
  • Twój czas jest dla Ciebie cenny? Dla nas również- zapewniamy elastyczny home office oraz ruchome godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Koszty autorskie w rozliczeniu
  • Dzień wolny w dniu urodzin
  • Zadbaj o swoją kondycję fizyczną – my dofinansujemy Twój karnet sportowy
  • Myślimy o Twojej przyszłości – otrzymasz maksymalną dopłatę PPK
  • Biuro w centrum Warszawy – 100 m do stacji kolejowej WKD SKM KM blisko stacji metra
  • Dojeżdżaj do pracy rowerem i zostaw go na parkingu dla rowerów, możesz też skorzystać z prysznica
  • Dbamy o to byś jeszcze bardziej cieszył się urlopem - dofinansujemy Twój wypoczynek
  • Pies w biurze? Zapraszamy!

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116