Kierownik Projektów
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
LK INWEST Sp. z o.o.
13. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i prowadzenie procesów inwestycyjnych
  • zarządzanie projektami w zakresie otwartych realizacji
  • organizacja i koordynacja pracy budowy
  • tworzenie i kontrolowanie harmonogramów
  • zarządzanie budżetem
  • udział w naradach technicznych na budowie
  • kontraktowanie dostawców i firm podwykonawczych
  • nadzór nad działaniami zespołu
  • budowanie trwałych, długofalowych relacji biznesowych
  • stały kontakt z Podwykonawcami oraz przedstawicielami Zamawiającego

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane (mile widziane uprawnienia Kierownika Budowy)
  • szeroka praktyczna wiedza techniczna
  • min. 3 lat doświadczenia w pracy przy projektach budowlanych
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość programów MS Office (w tym Excel na poziomie bardzo dobrym), Autocad, Norma Pro
  • doskonała znajomość procesów budowlanych
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • umiejętność finalizowania rozpoczętych zadań
  • odpowiedzialność, samodzielność
  • zaangażowanie i inicjatywa

To oferujemy

  • stabilną pracę w przyjaznej atmosferze
  • adekwatne kwalifikacjom wynagrodzenie
  • szeroki wachlarz szkoleń i warsztatów edukacyjno-rozwojowych
  • możliwość dynamicznego rozwoju
  • opiekę medyczną LUX MED

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045