Kierownik produkcji
  • Wrocław
kierownik produkcji
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Rotatech Polska Sp. z o. o.
6. 6. 2024

Firma Rotatech Polska Sp. z o. o. jest prężnie działającą drukarnią fleksograficzną z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w druku etykiet samoprzylepnych i przywieszek bezklejowych. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko KIEROWNIK PRODUKCJI
miejsce pracy: Długołęka/Byków
Wymagania:
• Wykształcenie preferowane wyższe techniczne, minimum średnie techniczne poligraficzne
• min. 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej
• doświadczenie w drukarni będzie dodatkowym atutem
• umiejętność efektywnego zarządzania zespołem
• zdolność analitycznego myślenia, definiowania problemów i ich rozwiązywania
• znajomość metod doskonalenia procesów produkcyjnych
• doświadczenie w realizacji planów produkcyjnych
• terminowość w realizacji zadań
• bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
Zakres obowiązków:
• nadzór nad kompleksowym planowaniem i realizacją produkcji etykiet
• bezpośrednia koordynacja codziennej pracy podległego zespołu i odpowiedzialność za jego efektywność
• optymalizacja procesów produkcyjnych w celu poprawy wydajności i obniżenia kosztów
• nadzór nad zapewnieniem jakości produkowanych wyrobów
• realizacja planów produkcyjnych zgodnie z harmonogramem
• dbanie o terminowe przygotowanie zlecenia i akceptowanie finalnych produktów
• cykliczne raportowanie z postępów produkcji
Firma oferuje:
• szansę stania się ważną częścią dynamicznie rozwijającej się firmy
• pracę w firmie o rozbudowanym parku maszynowym i zaawansowanych możliwościach technologicznych
• po okresie próbnym umowa na stale
Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać droga mailowa: @

  • Praca Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Pracownik produkcji Wrocław
  • Kierownik działu personalnego Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080