Kierownik Produkcji.
  • karczew
Brwinów, karczew, Polska
eGospodarka.pl
15. 5. 2022

Opis stanowiska:Planowanie produkcji w sposób umożliwiający terminową realizację zamówieńSystematyczna praca z systemem ERPNadzór nad prawidłową realizacją zadań rozdysponowanych pracownikomUtrzymanie ciągłości produkcji na maszynachDiagnozowanie i rozwiązywanie problemów związanych z maszynami Kontrola stanów magazynowych półproduktów oraz podzespołów Wymagania stawiane pracownikowi:Wymagania: doświadczenie w obróbce stali (maszyny rolkowe, krawędziarki, linie perforujące)wykształcenie techniczne: technikum lub studia inżynierskieobsługa systemów ERPmile widziana znajomość języka angielskiego lub innego obcego w stopniu komunikatywnympraca na dwie zmianyzamieszkanie maks. 20 km od siedziby firmy Firma oferuje:Oferujemy: stabilność zatrudnieniapracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynkuatrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wynikówdostęp do programu Multisportumowę o pracę

Brwinów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

47 294
15 925