Kierownik Oddziału Gospodarki Odpadami
  • Płock
Płock, Płock, mazowieckie, Polska
Praca.pl
27. 9. 2024

Twoje zadania:

  • Zarządzanie oddziałem i jego zespołem.
  • Współpraca z urzędami i innymi instytucjami.
  • Nadzór nad prawidłową realizacją umów odbioru odpadów.
  • Kontrola nad przestrzeganiem standardów umów.
  • Tworzenie raportów dla zarządu.
  • Przeprowadzanie procesów rekrutacyjnych i szkoleniowych.
  • Opracowywanie strategii na maksymalizację efektywności operacyjnej.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Wyższe wykształcenie, preferowane kierunki: zarządzanie, logistyka.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy Ci:

  • Pakiet świadczeń socjalnych.
  • Możliwosć rozwoju zawodowego.

  • Praca Płock
  • Kierownik Mały Płock
  • Kierownik płocki
  • Kierownik Płock
  • Kierownik działu personalnego Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210