Kierownik oddziału
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
AMSO Sp. z o.o.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe zarządzanie oddziałem i podległym zespołem
  • Umiejętność zorganizowania pracy zespołu w sposób uwzględniający nadrzędne cele firmy, w tym zaangażowanie w aktywne pozyskiwanie klientów
  • Zaangażowanie w proces rekrutacji oraz szkolenia pracowników
  • Nadzór nad realizacją celów sprzedażowych i wzrostem obrotu oddziału
  • Budowanie relacji z klientami i dbałość o najwyższy standard ich obsługi
  • Kontrola i współtworzenie standardów ekspozycji
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Rozwinięte umiejętności sprzedażowe, organizacyjne oraz negocjacyjne
  • Przynajmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość zagadnień związanych ze sprzętem IT
  • Łatwość utrzymywania i podtrzymywania relacji
  • Zaangażowanie, kreatywność
  • Konsekwencja w dążeniu do realizacji określonych celów

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Wsparcie ze strony zespołu
  • Benefity w postaci karty MultiSport lub Medicover Sport, pakietu medycznego czy ubezpieczenia grupowego
  • Atrakcyjne zniżki pracownicze

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jesteśmy firmą zajmującą się dystrybucją poleasingowego sprzętu komputerowego. To produkty klasy premium, dlatego przykładamy szczególną uwagę do samego procesu sprzedaży. Nasze salony firmowe wyróżniają się nowoczesnym designem oraz przestrzenią pozwalającą czuć się komfortowo zarówno sprzedającym jak i kupującym. Poszukujemy kierownika do oddziału w Krakowie.

  • Praca Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233