Kierownik Magazynu - rekrutacja online
  • Września
Września, Września, wielkopolskie, Polska
HRK S.A.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Kierownik MagazynuMiejsce pracy: Września

Zadania:

  • Koordynacja pracy działu i podległych pracowników
  • Nadzorowanie terminowości wykonywanych zadań i tworzenie harmonogramów
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie w szczególności produkcja, logistyka, zakupy
  • Administracja dokumentacją oraz ustalanie przepływu informacji
  • Standaryzacja procesów i wdrażanie procedur
  • Zarządzanie rozchodami surowców, półproduktów
  • Analiza problemów i wprowadzanie usprawnień
  • Kontrola stanów magazynowych, przeprowadzanie inwentaryzacji i rozwiązywanie bieżących problemów

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenia w zarządzaniu zespołem na podobnym stanowisku
  • Wiedza z zakresu gospodarki magazynowej i łańcucha dostaw
  • Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca płynna komunikację
  • Wyksztalcenie wyższe kierunkowe mile widziane
  • Doświadczenie z magazynów przy produkcyjnych
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność współpracy z osobami na różnych szczeblach w organizacji, wysoki poziom umiejętności interpersonalnych
  • Doświadczenie z systemami ERP
  • Umiejętność obsługi komputera oraz programów pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Swobodne posługiwanie się rysunkami i specyfikacjami technicznymi
  • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów i utrzymywania dobrych relacji biznesowych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o światowym zasięgu
  • Praca przy realizacji wysoko zawansowanych technologicznie projektów
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Premie uznaniowe i miłą atmosferę pracy
  • Elastyczność i możliwość rozwoju zawodowego podczas pracy z wykwalifikowanym zespołem inżynierów i fachowców w dynamicznej branży energii odnawialnych
  • Możliwość budowania swojego otoczenia zawodowego oraz realny wpływ na zarządzanie firmą

  • Praca Września
  • Kierownik Września
  • Września - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544