Kierownik magazynu
  • Góra Kalwaria
Góra Kalwaria, Góra Kalwaria, Masovian Voivodeship, Polska
Saint-Gobain
13. 10. 2024

Miejsce pracy: Góra Kalwaria

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzenie kilkunastoosobowym zespołem magazynu w firmie produkcyjnej
  • Organizacja pracy podległego Zespołu, przestrzeganie przepisów bhp i p. pożarowych
  • Zarządzanie procesami magazynowymi i WMS
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Obsługa procesu inwentaryzacji częściowych i rocznych
  • Nadzorowanie procesu przyjęcia towaru do magazynu
  • Zapewnienie wysyłki towaru zgodnie z zamówieniami i planem
  • Zapewnienie właściwej rotacji towarów wydawanych z magazynu
  • Nadzorowanie optymalnego składowania towaru w magazynie (wykorzystanie miejsca / sektorów)
  • Obsługa arkuszy magazynowych (RW, PW, MM)
  • Przygotowanie listy zapasów rekomendowanych do wyprzedaży
  • Obsługa procesu reklamacji
  • Współpraca z działem Transportu, Zaopatrzenia, Produkcji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie/wyższe
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem magazynu
  • Doświadczenie w pracy na magazynach w firmie produkcyjnej na systemach ERP / WMS
  • Biegła znajomość procesów magazynowych w firmie produkcyjnej, w tym procesów WMS oraz BHP
  • Biegła znajomość MS Excel
  • Rozwinięte umiejętności analityczne
  • Samodzielność i zaangażowanie w realizowane zadania
  • Skrupulatność, zorientowanie na cel i umiejętność dobrej organizacji swojej pracy
  • Komunikatywność i otwartość na nowe doświadczenia

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • darmowa poradnia psychologiczna

WEBER

Należymy do Grupy Saint-Gobain. Weber od ponad 100 lat dostarcza na świecie kompleksowe rozwiązania dla budownictwa. Opierając się o swoje międzynarodowe doświadczenie, stawiamy na rozwój materiałów i kompletnych systemów, które są bezpieczne, wydajne i łatwe w aplikacji oraz dostosowane do potrzeb lokalnego rynku. W Weber wierzymy, że w branży budowlanej najważniejsza jest troska o ludzi i środowisko, w jakim żyją! Dołącz do naszego zespołu!

Grupa Saint-Gobain tworzy, produkuje oraz dystrybuuje innowacyjne materiały i rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, m.in. materiały budowlane oraz szyby do samochodów i pojazdów transportowych. Możemy śmiało powiedzieć, że nasze produkty i rozwiązania poprawiają jakość życia ludzi na całym  świecie. Jesteśmy obecni w 76 krajach i zatrudniamy blisko 160 000 osób. W Polsce posiadamy 20 różnych marek, 25 zakładów i zatrudniamy ponad 7 000 osób.

W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach w ramach Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Okrężna 16, zwaną dalej „Administratorem” dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę. ”W przypadku zainteresowania udziałem w przyszłych rekrutacjach w ramach całej grupy kapitałowej Administratora, prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Okrężna 16, zwaną dalej „Administratorem” dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez podmioty z grupy kapitałowej Administratora. W każdej chwili mogę wycofać tę zgodę. ”Administratorem Państwa danych osobowych jest Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100) przy ul. Okrężna 16, adres e-mail: saintgobainwpolsce@saint-gobain.com , numer telefonu: (022) 653 79 00, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000086064.Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

  • Praca Góra Kalwaria
  • Kierownik Góra Kalwaria
  • Góra Kalwaria - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183