Kierownik Działu Zakupów
  • Mosina
Mosina, Mosina, wielkopolskie, Polska
Fabryka Armatury IDMAR Sp. z o.o
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii zakupowej grupy
  • prowadzenie skutecznych negocjacji oraz renegocjacji warunków współpracy oraz umów z dostawcami
  • aktywne monitorowanie i analizowanie rynku w poszukiwaniu alternatywnych dostawców i rozwiązań obniżających koszty zakupu
  • wdrażanie, modyfikowanie i kontrola standardów, procesów oraz procedur zakupowych w celu zapewnienia bezpieczeństwa oraz ciągłości zaopatrzenia w towary
  • odpowiedzialność za utrzymanie odpowiedniego poziomu zapasów we współpracy z magazynem
  • prowadzenie kontroli zakupowej oraz zarządzanie ryzykiem zakupowym
  • w razie potrzeby wdrażanie i nadzór nowych programów i narzędzi
  • aktywna współpraca z innymi operacyjnymi działami firmy, w tym sprzedażą i produkcją
  • nadzór nad terminowością realizacji zamówień
  • współpraca z zespołem w celu identyfikacji obszarów wymagających usprawnienia w procesach zamówień
  • opracowywanie regularnych raportów przedstawiających realizowanie strategii zakupowej

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i analityczne
  • samodzielność i odpowiedzialność w realizowaniu zadań
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z dostawcami
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • umiejętność szybkiego reagowania na zmiany
  • determinacja i orientacja na cele

To oferujemy

  • rynkowe wynagrodzenie i atrakcyjny system premiowy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • samochód służbowy
  • przyjazną atmosferę pracy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty
  • program benefit

  • Praca Mosina
  • Kierownik Mosina
  • Mosina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836