Kierownik Działu Wsparcia Technicznego - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
3. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, lidera w branży materiałów budowlanych, poszukujemy Kandydata, który poprowadzi zespół odpowiedzialny za wsparcie techniczne dla klientów (biznesowych).

Kierownik Działu Wsparcia TechnicznegoMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem wsparcia technicznego - planowanie pracy specjalistów pracujących w terenie i stacjonarnie, wdrożenie strategii zarządzania zespołem
  • Współpraca z dekarzami oraz firmami wykonawczymi
  • Prowadzenie szkoleń produktowych i prezentacji montażu produktów
  • Udział w wydarzeniach branżowych: targach, eventach, dniach otwartych
  • Bliska współpraca z działami R&D, zarządzania produktem i marketingu
  • Udział w tworzeniu treści marketingowych i produktowych (artykuły branżowe)
  • Współpraca z globalnym działem wsparcia technicznego
  • Wsparcie techniczne przy obsłudze zgłoszeń reklamacyjnych

Oczekiwania względem Kandydatów:

  • Doświadczenie zawodowe w zakresie sprzedaży, doradztwa technicznego lub zarządzania produktem w sektorze konstrukcji dachowych (dachy stalowe, betonowe i ceramiczne, systemy rynnowe, akcesoria dachowe, bezpieczeństwo dachowe, izolacje)
  • Wiedza techniczna w zakresie konstrukcji budowlanych
  • Wykształcenia wyższe o profilu technicznym
  • Znajomość jezyka angielskiego umożliwiająca współpracę z zagranicznymi oddziałami
  • Umiejętności biegłego posługiwania się dokumentacją projektową
  • Umiejętność pracy w środowisku AutoCad
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawa jazdy kat. B
  • Komunikatywności i zorientowania na Klienta

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • System premiowy
  • Pracę w międzynarodowej organizacji z wysoką kulturą pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych oraz innych kursów i szkoleń
  • Świadczenia z funduszu socjalnego (dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie świąteczne, pożyczki na preferencyjnych warunkach)
  • Prywatną opiekę medyczną (Luxmed)

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536