Kierownik Działu Sprzedaży
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Copernic Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Copernic to inicjatywa, która zmienia otaczający nas świat na lepsze, za sprawą energii odnawialnej (OZE). Obecnie spalane paliwa takie jak węgiel, ropa czy gaz w znacznym stopniu zatruwają naszą planetę. Emisja CO2 w Polsce jest najwyższa od 20 lat, dlatego naszą misją i celem jest stworzenie Polski bez smogu i węgla! A to wszystko dzięki energii słonecznej.Copernic stawia na kompleksowe działanie od projektu, przez budowę, po sprzedawanie energii. Aby to osiągnąć, w ramach Grupy Copernic, działa Copernic Design Studio, Copernic PPA Copernic GO oraz Copernic TERMO. Grupa ma jeden cel, jakim jest suwerenność energetyczna, ale każda ze spółek realizuje inny jego obszar. Jedna firma projektuje, inna buduje, a jeszcze inna sprzedaje energię. Za projekt, cały proces administracyjny i budowę farm odpowiada Copernic Design Studio. W ramach PPA spółka kontraktuje zieloną energię dla firm oraz zapewnia własne źródło OZE, jakim jest farma PV, poza lokalizacją przedsiębiorstwa. Copernic GO to spółka, która realizuje swoje kompetencje w obszarze elektromobilności. Copernic TERMO będzie świadczyć kompleksowe usługi termomodernizacyjne dla klientów indywidualnych, oferując im szeroki wachlarz rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb. Naszym celem jest pomaganie ludziom w obniżaniu kosztów ogrzewania, zwiększaniu komfortu termicznego i zmniejszaniu wpływu na środowisko.W Copernicu stawiamy na ludzi proaktywnych, którzy z determinacją i zaangażowaniem będą chcieli zrewolucjonizować różne dziedziny naszego życia. Naszym napędem są ludzie. Zależy nam na współpracy z przedsiębiorczymi i dynamicznymi osobami, pełnymi optymizmu i pozytywnej energii, które w innowacyjny sposób podejdą do stawianych przed nimi zadań. Tworzymy angażujące środowisko, w którym wspólnie mierzymy się z codziennymi wyzwaniami. Cenimy ludzi, którzy są gotowi kwestionować istniejące rozwiązania, myśleć nieszablonowo, przesuwać granice, zmieniać niemożliwe w rzeczywistość oraz potrafią szybko dostosowywać się do zmian.Jeśli chcesz, być częścią dużego, istotnego i co najważniejsze, zmieniającego świat projektu, z niecierpliwością czekamy na Ciebie! Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia. Pomożemy Ci wykorzystać Twój potencjał! Dołącz do nas!

Twoje zadania:

  • Rozwijanie istniejących sieci sprzedaży, partnerów sprzedażowych oraz budowanie nowych kanałów dystrybucji poprzez ocenę cyklu życia produktu i opracowywanie koncepcji nowych możliwości sprzedażowych.
  • Promocja firmy i pozyskiwanie nowych klientów.
  • Prowadzenie negocjacji oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami oraz dostawcami.
  • Nadzór nad realizacją działań sprzedażowych w tym przygotowania umów oraz ich realizacją.
  • Kompleksowe zarządzanie strukturą sprzedażową:
  • Motywowanie i rozwijanie zespołu sprzedażowego.
  • Zarządzanie wynikami sprzedażowymi.
  • Ustalanie standardów pracy i wyznaczanie celów.
  • Optymalizacja procesów wewnątrz pionu sprzedaży.
  • Zarządzanie polityką handlową:
  • Analiza trendów rynkowych i dostosowywanie strategii sprzedażowej do aktualnych potrzeb i oczekiwań klientów
  • Dążenie do maksymalizacji wyników sprzedaży, obrotu i udziału w rynku poprzez m.in. monitorowanie konkurencji
  • Przygotowywanie i realizowanie planów budżetowych, długoterminowej strategii handlowej oraz rozwoju firmy.
  • Udział w targach i konferencjach branżowych.
  • Opieka oraz wdrażanie do systemu zarządzania CRM.
  • Rekomendowanie i wdrażanie nowych leadów do działu sprzedaży.
  • Współpraca z działem marketingu w celu opracowywania skoordynowanych działań promocyjnych i marketingowych.
  • Planowanie i realizacja strategii i rozwoju firmy wraz z Zarządem.
  • Analiza danych sprzedażowych, regularne generowanie raportów dla Zarządu oraz udział w odprawach.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, preferowany sektor OZE.
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.
  • Zdolność do budowania i utrzymywania relacji biznesowych na wysokim poziomie.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i zamykania sprzedaży.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym.
  • Znajomość narzędzi CRM.
  • Analityczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Orientacja na wynik i osiąganie celów.
  • Wykształcenie: wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, marketing, ekonomia.

Oferujemy

  • Pracę w środowisku startupowym z dużą niezależnością,
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia: umowa o pracę, zlecenie, B2B,
  • Wdrożenie do pracy — lubimy dzielić się wiedzą,
  • Możliwość pracy przy ciekawych i ciągle rozwijających się projektach,
  • Przyjazną atmosferę pracy z bardzo dużą dozą humoru,
  • Szerokie perspektywy awansu: od stażysty po Team Leadera - wszystko zależy od Ciebie!
  • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, refundację okularów, program poleceń pracowniczych, drużyny sportowe, inicjatywy dobroczynne,
  • Nieszablonowe integracje: grille, gry planszowe - zawsze jest coś nowego!

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Praca Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584