Kierownik Działu Sprzedaży
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
UDS S.A.
25. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie współpracy z kluczowymi Klientami firmy, poprzez utrzymywanie najwyższych standardów w obszarze sprzedaży i obsługi Klienta.
  • Realizację wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów.
  • Analiza rynku pod kątem nowych możliwości sprzedaży.
  • Prowadzenie negocjacji, przygotowywanie ofert oraz finalizowanie procesu sprzedaży.
  • Analiza efektywności działań sprzedażowych i raportowanie wyników sprzedaży.
  • Zarządzanie i nadzór nad podległym zespołem.
  • Budowanie i rozwój zespołu handlowego: rekrutacja nowych pracowników, rozwój kompetencji zespołu sprzedażowego.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem sprzedażowym min. 2 lata.
  • Doświadczenia w pracy w branży poligraficznej (materiały POS, opakowania).
  • Umiejętności w zakresie zarządzania projektami, prowadzenia prezentacji handlowych.
  • Przygotowywania ofert i prowadzenia negocjacji.
  • Efektywnego organizowania pracy i zarządzania czasem.
  • Nastawienia na cel oraz proaktywności w działaniu.
  • Gotowości do częstych wyjazdów służbowych.
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie w branży poligraficznej.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy).

  • Praca Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536