Kierownik Działu Raportowania i Data Governance
  • Zamość
Zamość, Zamość, lubelskie, Polska
Kredyt Inkaso S.A.
27. 9. 2024

Poszukujemy doświadczonego Kierownika Działu Raportowania i Data Governance, który dołączy do naszego zespołu w Kredyt Inkaso S.A.. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie procesem raportowania, zapewnienie wysokiej jakości danych oraz rozwijanie strategii zarządzania danymi w organizacji.

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie zespołem odpowiedzialnym za raportowanie i analizę danych.
  • Tworzenie i monitorowanie standardów Data Governance w organizacji.
  • Opracowywanie i wdrażanie polityki oraz procedur dotyczących zarządzania danymi.
  • Rozwój algorytmicznego monitoringu jakości danych, w tym implementacja automatycznych rozwiązań do identyfikacji dyskrepancji i błędów w danych.
  • Wsparcie w rozwoju modelu biznesowego danych w hurtowni danych, w tym optymalizacja architektury danych.
  • Analiza wymagań biznesowych i tworzenie odpowiednich raportów oraz dashboardów.
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia integralności i efektywności procesów raportowania.
  • Nadzór nad projektami związanymi z danymi, zapewniając ich terminową realizację.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, analityka danych, zarządzanie).
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku oraz w zakresie zarządzania zespołem.
  • Wysokie umiejętności w zakresie SQL oraz doświadczenie w pracy z dużymi bazami danych.
  • Znajomość narzędzi do raportowania i analizy danych (np. Power BI).
  • Doświadczenie w zakresie Data Governance oraz zarządzania jakością danych.
  • Umiejętność projektowania i implementacji algorytmów do monitorowania i poprawy jakości danych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji opartych na danych.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat lub B2B.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce giełdowej, należącej do liderów w swojej branży.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • Pełną wyzwań pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy – stawiamy na partnerstwo i otwartą komunikację.
  • Prywatny pakiet medyczny, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, program poleceń pracowniczych, budżet integracyjny, 2 godziny wolnego z okazji urodzin, dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit.
  • Pracę w modelu hybrydowym – pracujemy 5 dni w miesiącu w biurze w jednej z naszych lokalizacji. Pracujemy w czterech lokalizacjach w Polsce (Warszawa, Lublin, Zamość i Wrocław).
  • Pozostałe lokalizacje – praca zdalna.

  • Praca Zamość
  • Kierownik Stary Zamość
  • Kierownik Zamość
  • Zamość - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210