Kierownik Działu Projektowego
  • Kraków
Kraków
Polimer Tech
22. 8. 2024

Branża: mechaniczna - specjalność aparaty i urządzenia przemysłowe

TYP OFERTY: UMOWA O PRACĘ

OPIS STANOWISKA:

Kompleksowe Kierowanie Działem Projektowym, w szczególności;

  • Zarządzanie zespołem projektantów / wydawanie poleceń oraz koordynacja prac podwładnych współpracowników/;
  • Współtworzenie kierunków rozwoju działu /w tym rozwój podległych współpracowników/;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej – modeli 3D, rysunków 2D, list materiałowych, opisów technicznych;
  • Wykonywanie obliczeń wytrzymałościowych oraz opracowywanie założeń projektowych;
  • Udział w ekspertyzach i inwentaryzacjach obiektów istniejących;
  • Udział w przeglądach projektów i spotkaniach koordynacyjnych międzybranżowych;
  • Udział w sprawdzaniu gotowej dokumentacji technicznej; wykonawczej i warsztatowej;
  • Współpraca z klientem i dostawcą w sprawach projektowych;

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe, co najmniej inżynierskie;
  • Zawansowana wiedza na temat statycznych urządzeń ciśnieniowych /mechanika, umiejętność obliczania zbiorników ciśnieniowych, wymienników ciepła, kolumn z uwzględnieniem obciążeń zewnętrznych, analiza zagrożeń i ryzyka, szczegółowa znajomość wymagań norm EN 13445, ASME VIII Div 1, WUDT/;
  • Zaawansowana znajomość obsługi programu AutoCAD i pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra znajomość zasad tworzenia i czytania rysunku technicznego;
  • Wiedza inżynierska z zakresu materiałoznawstwa, wytrzymałości materiałów i mechaniki;
  • Znajomość programów obliczeniowych Visual Vessel Design (VVD) oraz PV Elite oraz wiedza z zakresu obliczeń procesowych /mile widziana/;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność, komunikatywność oraz sumienność w wykonywaniu zadań;
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne;
  • Nastawienie na rozwój i zdobywanie nowych doświadczeń.

OFERUJEMY:

  • Pracę w doświadczonym zespole;
  • Rozwój zawodowy, podnoszenie kwalifikacji;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w branży przemysłu petrochemicznego i chemicznego;
  • Poznanie specyfiki instalacji technologicznych i procesowych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • System dodatków /ubezpieczenie, opieka medyczna PZU, karty MultiSport/.

CV prosimy kierować na adres e-mail: kariera@polimer.tech z dopisaną klauzulą nr 1 lub klauzulą nr 1 oraz nr 2, jak opisano w zakładce „Kariera” na stronie www.polimer.tech

  • Praca Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567