Kierownik Działu Kosztorysowania (Budownictwo Kubaturowe)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
iView Recruitment
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zarządzanie podległym zespołem Kompleksowa koordynacja procesu przygotowania ofert Udział w negocjacjach z Inwestorami Wdrażanie optymalizacji i ocena efektywności procesów kosztorysowania Poszukiwanie i rekomendowanie nowych kontraktów do wyceny Budowa sieci kontaktów potencjalnych partnerów do współpracy Dbałość o aktualizację danych w celu tworzenia wewnętrznych analiz kosztowych Współpraca z innymi działami projektowymi WYMAGANIA: Wykształcenie wyższe techniczne Doświadczenie w podobnym obszarze (koordynacja pełnego procesu przygotowywania oferty) Bardzo dobra znajomość branży i doświadczenie w obszarze budownictwa kubaturowego Bardzo dobra znajomość języka angielskiego OFERUJEMY: Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku Możliwości rozwoju zawodowego - ciekawe i duże projekty z zakresu budownictwa prywatnego i publicznego Samodzielne i decyzyjne stanowisko pracy Możliwość rozwoju kompetencji - udział w szkoleniach, studia podyplomowe Benefity: Prywatna opieka medyczna Grupowe ubezpieczenie Karta Multisport Auto służbowe

  • Praca Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Technik budownictwa Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210