Kierownik działu kosztorysowania (budownictwo kubaturowe)
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
iView Recruitment
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie podległym zespołem
  • Kompleksowa koordynacja procesu przygotowania ofert
  • Udział w negocjacjach z Inwestorami
  • Wdrażanie optymalizacji i ocena efektywności procesów kosztorysowania
  • Poszukiwanie i rekomendowanie nowych kontraktów do wyceny
  • Budowa sieci kontaktów potencjalnych partnerów do współpracy
  • Dbałość o aktualizację danych w celu tworzenia wewnętrznych analiz kosztowych
  • Współpraca z innymi działami projektowymi

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie w podobnym obszarze (koordynacja pełnego procesu przygotowywania oferty)
  • Bardzo dobra znajomość branży i doświadczenie w obszarze budownictwa kubaturowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwości rozwoju zawodowego - ciekawe i duże projekty z zakresu budownictwa prywatnego i publicznego
  • Samodzielne i decyzyjne stanowisko pracy
  • Możliwość rozwoju kompetencji - udział w szkoleniach, studia podyplomowe

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Grupowe ubezpieczenie
  • Karta Multisport
  • Auto służbowe

  • Praca Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Technik budownictwa Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567