Kierownik działu kontroli jakości / Quality Manager
  • Wielka Wieś
Wielka Wieś, Wielka Wieś, małopolskie, Polska
Bamet
9. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad procesami produkcyjnymi w celu zapewnienia zgodności z normami jakościowymi;
  • Współpraca z działem produkcji w celu identyfikacji i eliminacji problemów jakościowych;
  • Opracowywanie, wdrażanie i ciągłe doskonalenie systemów zarządzania jakością
  • w organizacji;
  • Przeprowadzanie regularnych audytów wewnętrznych oraz przygotowywanie organizacji do audytów zewnętrznych;
  • Przeprowadzanie pomiarów detalu w celu uzyskania informacji o jego budowie/inżynieria odwrotna;
  • Inicjowanie i nadzorowanie wdrażania działań korygujących i zapobiegawczych w celu eliminacji problemów;
  • Nadzór nad tworzeniem, aktualizacją oraz archiwizacją dokumentacji związanej
  • z jakością (np. plany kontroli, instrukcje, raporty);
  • Regularne raportowanie wskaźników jakościowych do kadry zarządzającej;
  • Analiza danych jakościowych w celu identyfikacji trendów oraz możliwości doskonalenia;
  • Nadzór nad walidacją i wymaganym terminem sprawdzania sprzętu kontrolno-pomiarowego;
  • Sprawdzanie zgodności wykonywanych detali, maszyn i urządzeń z dokumentacja techniczną i listą kontrolną CE;
  • Inicjowanie i koordynowanie projektów mających na celu poprawę jakości oraz efektywności procesów produkcyjnych;
  • zarządzenie pracą zespołu i procesem kontroli jakości produkcji;
  • Organizowanie szkoleń dla pracowników na temat standardów jakościowych oraz metod poprawy jakości;
  • Rozwój kompetencji zespołu jakości, prowadzenie ocen pracowniczych oraz wsparcie w rozwoju kariery.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe w obszarze produkcji/zarządzania/jakości;
  • minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w zarzadzaniu jakością w przemyśle produkcyjnym;
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym;
  • uprawnienia audytora wewnętrznego ISO
  • udokumentowana znajomość obowiązujących standardów, w szczególności, ISO 9001 / 14001, VDA, PPAP, APQP, SPC, MSA, FMEA
  • znajomość obowiązujących przepisów, norm i standardów dotyczących produkcji, bezpieczeństwa pracy, ochrony środowiska, zarzadzania jakością i innych;
  • znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • doświadczenie w zarządzaniu dokumentacją jakościową
  • uprawnienia do badań spoin min. VT1 i VT2
  • znajomość zagadnień Lean Manufacturing oraz 5S

To oferujemy

  • Stabilne środowisko pracy i warunki zatrudnienia – długofalowa współpraca;
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem na rynku
  • w swojej branży;
  • Szansa na rozwój własnych pomysłów i bezpośredni wpływ na doskonalenie procesów w firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji w nowoczesnym, zrobotyzowanym zakładzie produkcyjnym;
  • Pracę w nowoczesnych halach produkcyjnych w zakładzie zlokalizowanym we Wielkiej Wsi (pow. Krakowski);
  • Benefity pracownicze: kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Wielka Wieś
  • Kierownik Wielka Wieś
  • Manager Wielka Wieś
  • Wielka Wieś - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238