Kierownik Działu Kontroli Jakości
  • Osowiec, k-Opola
opolskie, Osowiec, k-Opola, opolskie, Polska
MOJ S.A.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma MOJ S.A. – Oddział Kuźnia „Osowiec” notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska
  • Zarządzanie pracą Działu i podległych pracowników;
  • Zapewnienie wymaganego poziomu jakości wytwarzanych produktów;
  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych w ramach procesu ciągłego doskonalenia;
  • Tworzenie/optymalizacja procesów/procedur kontroli jakości oraz dbanie o ich stosowanie przez Zespół;
  • Współpraca ze wszystkimi Działami Zakładu;
  • Rozwiązywanie problemów jakościowych w procesie produkcji;
  • Kontrola międzyokresowa i końcowa wyrobów ( odkuwki matrycowe);
  • Nadzór nad odbiorem jakościowym (materiały hutnicze);

Wymagania
Wykształcenie:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w obszarze jakości, obróbki plastycznej metali lub pokrewnej

Inne:

  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych, narzędzi pomiarowych, czytania rysunku;
  • Znajomość systemów zapewnienia jakości (ISO 9001);
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i komunikacyjne;
  • Duża samodzielność w działaniu i inicjatywa;
  • Obsługa komputera i MS Office.

Oferujemy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia.

  • Praca opolskie
  • Kierownik opolskie
  • Kierownik Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536