Kierownik Działu Architektury
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Klient JOBS.PL
15. 5. 2022

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika działu architektury

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie zespołem projektowym.
  • Przygotowywanie budżetu działu projektowania architektury oraz jego bieżąca kontrola,
  • Przygotowanie ofert cenowych dla potencjalnych Klientów,
  • Zbieranie ofert od podwykonawców oraz negocjacje ostatecznych warunków umowy z podwykonawcami,
  • Bieżąca współpraca z innymi pracownikami, podwykonawcami oraz klientami firmy,
  • Planowanie i koordynacja prac zespołu projektowego, zgodnie z wcześniej zdefiniowanymi założeniami.
  • Nadzór merytoryczny nad wewnętrzną dokumentacją projektową dla nowych projektów inwestycyjnych i remontów.
  • Nadzór merytoryczny nad prawidłowością projektów inwestycyjnych w zakresie zgodności z wymaganiami formalno-prawnymi (PPOŻ, SANEPID, BHP, itp.) .

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe architektoniczne.
  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności architektonicznej.
  • Min. 5 lat doświadczenia w projektowaniu.
  • Umiejętność zarządzania zespołem projektowym.
  • Znajomość procedur formalno-prawnych związanych z branżą budowlaną.
  • Doświadczenie w kompleksowych realizacjach wnętrz.
  • Bardzo dobra znajomość oprogramowania Autocad, MS Office, Revit
  • Samodzielność w prowadzeniu i koordynacji projektów międzybranżowych.
  • Bardzo dobra znajomość prawa budowlanego i warunków technicznych.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, od 2000 euro (ntto)
  • Szerokie możliwości rozwoju i awansu zawodowego
  • Udział w ciekawych projektach,
  • Pracę w Warszawie.