Kierownik ds. utrzymania czystości
  • Słupca
Słupca, Słupca, wielkopolskie, Polska
HUNTERS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
6. 9. 2024

HUNTERS24 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - {{offer.position}

Lokalizacja
Słupca
Pracodawca
Dodano
04.09.2024
Numer referencyjny
8634_6917

Zakres obowiązków:

Głównym zadaniem na tym stanowisku jest odpowiedzialność za zarządzanie obiektami, w których świadczona jest usługa serwisu sprzątającego, ponadto:

  • Zarządzanie personelem, organizacja oraz planowanie i rozliczanie czasu pracy;
  • Rekrutacja pracowników serwisu sprzątającego;
  • Kontakt z Klientem i reagowanie na bieżące sytuacje na obiektach;
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz praktyczna wiedza z zakresu usług utrzymania czystości, specjalistycznych środków czyszczących;
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dyspozycyjność i zaangażowanie;
  • Dobra znajomość obsługi komputera;
  • Prawo jazdy kat. B i praktyka w kierowaniu samochodem (praca na terenie województwa wielkopolskiego/łódzkiego).

Na tym stanowisku oferujemy:

  • Stabilną pracę w stale rozwijającej się firmie - technologicznie i rynkowo;
  • Realną możliwość rozwoju. w tym dostęp do szkoleń zawodowych i językowych;
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowych z możliwością wykorzystywania do celów prywatnych, telefon komórkowy.
  • Elastyczny czas pracy,
  • Benefity pracownicze, udział w aktywnościach sportowych, itp.

Zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza.

Dołącz do HUNTERS!

Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, działamy na rynku od 1990 r. Naszą główną specjalizacją jest świadczenie profesjonalnych usług ochroniarskich, w tym ochrona osób i mienia, zabezpieczenie techniczne mienia, w tym m.in. monitoring systemów alarmowych, GPS, monitoring mobilny, wideo prewencja.

Dodatkowo świadczymy usługi komplementarne takie jak m.in. sprzątanie, cyfryzacja dokumentów, archiwizacja i oprogramowanie.

Zapraszamy - zostań częścią naszej firmy.

  • Praca Słupca
  • Kierownik Słupca
  • Słupca - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544