Kierownik ds. kluczowych klientów
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Eurogama Andzej Woźniak
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z centralami zakupów elektrospecjalistów sieci: Euro Net, GT Group (sklepy Max Elektro)
  • Udział w negocjacjach kontraktów rocznych,
  • Planowanie strategii rozmów i współpracy z klientami,
  • Bieżąca analiza potrzeb klienta i tworzenie ofert handlowych, wprowadzanie nowych produktów,
  • Dbanie o rozwój sprzedaży u kluczowych klientów,
  • Przygotowywanie forecastów zakupowych,
  • Bieżąca kontrola realizacji targetów rocznych,
  • Planowanie i ustalanie z klientami wspólnych działań marketingowych,
  • Koordynacja pracy reprezentantów handlowych, doszkalanie oraz cykliczne wyjazdy w trasy z handlowcami.
  • Reprezentowanie marki Zelmer na targach krajowych oraz międzynarodowych.
  • Monitorowanie działań konkurencji,
  • Aktywna współpraca z osobami pracującymi w innych działach (PM, marketing, logistyka, serwis.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży sprzętu AGD/ RTV, w tym współpraca z centralami zakupowymi (warunek konieczny),
  • znajomość rynku,
  • umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych i prowadzenia negocjacji,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer, auto służbowe),
  • umowę o pracę,
  • premię uzależnioną od wyników
  • pakiet medyczny oraz pakiet sportowy,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.

  • Praca Warszawa
  • Kierownik Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. reklamy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392