Kierownik ds. Kluczowych Klientów
  • Węgierska Górka
Węgierska Górka, Węgierska Górka, Śląskie, Polska
ULTER-SPORT
29. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynku polskim oraz zagranicznym,
  • rozwijanie i budowanie długofalowych relacji z klientami poprzez zapewnienie obsługi najwyższej jakości,
  • odpowiedzialność za współtworzenie strategii sprzedaży,
  • bieżące monitorowanie sprzedażowych trendów na rynku branż metalowych, rozpoznanie i definiowanie potrzeb klientów,
  • nadzór nad przygotowywaniem ofert,
  • analiza, ocena i tworzenie kluczowych danych sprzedażowych,
  • realizowanie planów sprzedażowych oraz raportowanie wyników.

WYMAGANIA:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży metalowej (sektor B2B),
  • aktywne zainteresowanie branżą metalową, wiedza techniczna z tego obszaru,
  • wysokie umiejętności sprzedażowe, zdolności negocjacyjne na poziomie B2B,
  • mile widziane doświadczenie w skutecznym zarządzaniu zespołem oraz umiejętność motywowania do osiągania celów,
  • umiejętności technicznego i analitycznego myślenia,
  • dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel,
  • język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową,
  • prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz premii zależnej od wyników sprzedaży

  • Praca Węgierska Górka
  • Kierownik Węgierska Górka
  • Węgierska Górka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544