Kierownik ds. Kluczowych Klientów
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
HR Wise
10. 9. 2024

Firma HR Wise Sp. z o.o. - firma doradztwa personalnego, certyfikowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 24491, specjalizującą się w rekrutacji inżynierów, specjalistów oraz pracowników technicznych. Wspieramy Klientów w zakresie rekrutacji i szkoleń, a naszych Kandydatów w zarządzaniu ich ścieżką kariery i planowaniu rozwoju umiejętności zawodowych.
KIEROWNIK DS. KLUCZOWYCH KLIENTÓW to odpowiedzialne stanowisko, którego celem jest realizacja strategii handlowej firmy poprzez współtworzenie i realizację strategii we współpracy z Klientami.
Lokalizacja: woj. małopolskie
Zakres obowiązków:
Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedażowego zgodnie z założonym budżetem i zadaniami,
Prowadzenie negocjacji i prezentacji handlowych,
Przygotowanie planów i wdrażanie akcji promocyjnych,
Aktywne monitorowanie rynku i konkurencji,
Wykonywanie raportów i analiz oraz wyciąganie z nich wniosków,
Współpraca z innymi działami firmy.
Wymagania pracodawcy:
Preferowane wykształcenie wyższe,
Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży FMCG,
Doświadczenie w negocjowaniu warunków z centralami sieci handlowych,
Budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
Wysokie umiejętności negocjacyjne i analityczne,
Prawo jazdy kat. B,
Pracodawca oferuje:
Umowę o pracę,
Prywatną opiekę medyczną,
Dofinansowanie karty multisport,
Ubezpieczenie na życie,
Pakiet szkoleń,
Samochód służbowy (także do użytku prywatnego).

  • Praca Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Specjalista ds. turystyki Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584