Kierownik ds. Ekonomicznych Projektu - rekrutacja online
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
HRK S.A.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Kierownik ds. Ekonomicznych ProjektuMiejsce pracy: Gdańsk

ZAKRES ZADAŃ I OBOWIĄZKÓW:

  • nadzór, wsparcie, kontrola i rozliczenie pracy ekonomistów w regionie w ramach powierzonego projektu;
  • kontrola raportów miesięcznych i zapewnienie ich terminowego przesyłania;
  • monitorowanie szans, ocena ryzyka finansowego i raportowanie do bezpośredniego przełożonego;
  • współpraca z Dyrektorem Ekonomicznym oraz Dyrektorem Regionu;
  • udział w comiesięcznych spotkaniach dotyczących omówienia budżetu i stanu wykonania robót;

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika ds. ekonomicznych projektu, Kontrolera finansowego czy Kierownika ds. finansów;
  • Bbegła znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość programu SAP;
  • doświadczenie po stronie firm generalnego wykonawstwa (dodatkowym atutem będzie uczestniczenie w projektach z sektora przemysłowego);
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (poziom B2);
  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem;
  • zdolności analityczne
  • komunikatywność, samodzielność oraz asertywność
  • prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna;
  • możliwość rozwoju zawodowego i pracy przy ciekawych, rozpoznawalnych kontraktach z sektora przemysłowego;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia;

  • Praca Gdańsk
  • Kierownik Gdańsk
  • Kierownik Pruszcz Gdański
  • Kierownik Nowy Dwór Gdański
  • Kierownik Starogard Gdański
  • Kierownik gdański
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567