Kierownik ds. administracji
  • Radziejowice-Parcel
mazowieckie, Radziejowice-Parcel, mazowieckie, Polska
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
24. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie i nadzór na działami: księgowości, kadr, HR
  • prowadzenie procedur księgowych i dokumentacji księgowej
  • prowadzenie ewidencji rozrachunków
  • przygotowywanie przelewów księgowych
  • sporządzanie zestawień
  • wystawianie faktur
  • nadzór nad dokumentacją pracowniczą (akta osobowe, urlop, szkolenia, rejestracja czasu pracy)
  • wystawianie pracownikom dokumentów ( zaświadczenia, skierowania, umowy, świadectwa pracy)
  • nadzór nad badaniami profilaktycznymi pracowników
  • nadzór nad procesami rekrutacyjnymi
  • organizacja pracy własnej i całego zespołu w celu prawidłowego funkcjonowania biura

Nasze wymagania

  • doświadczenie min.1 rok na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • duża samodzielność w działaniu
  • skrupulatność

To oferujemy

  • umowę o pracę po okresie próbnym bądź współpracę na kontrakt B2B
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę

  • Praca mazowieckie
  • Kierownik Wysokie Mazowieckie
  • Kierownik mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567