Kierownik Budowy - Poszukiwany
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Weskad-Bud Kamil Wąsiewicz
25. 9. 2024

Szukasz możliwości zarządzania prestiżowymi projektami budowlanymi i chcesz być liderem zespołu, który zmienia krajobraz miasta? Dołącz do nas jako Kierownik Budowy!Jeśli jesteś osobą: energiczną ,staranną, zaangażowaną w wykonywaną pracę ,odnajdujesz się w pracy zespołowej ,rzetelną, zorganizowaną to szukamy właśnie Ciebie!

Obowiązki

  • -praca biurowa oraz w terenie
  • -prowadzenie budów domów jednorodzinnych , kierowanie ekipami
  • -konsultacje z inwestorami, prowadzenie robót budowlanych zgodnie z wiedzą i sztuką budowlaną oraz zgodnie z prawem budowlanym
  • -nadzór nad jakością i terminowością realizowanych projektów
  • -współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi
  • -optymalizacja rozwiązań organizacyjnych i technicznych

Wymagania

  • -Mile widziane uprawnienia kierownika budowy
  • -dobra organizacja pracy
  • -doświadczenie w branży ogólnobudowlanej minimum 2 lata
  • -wykształcenie w kierunku budowlanym
  • -znajomość konstrukcji budowalnych
  • -prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • -interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej i stabilnej firmie
  • -umowę o pracę
  • -możliwość rozwoju i własnej realizacji zawodowej
  • -wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i osobistego zaangażowania
  • -niekorporacyjną atmosferę pracy
  • -telefon
  • -ubezpieczenie
  • -samochód służbowy
  • -Premie roczne

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Kierownik Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836