Kierownik Budowy / Kierownik Robót - branża budowlana, roboty kubaturowe
  • Świdnica
Świdnica, Świdnica, dolnośląskie, Polska
Mosty Łódź S.A.
26. 8. 2024

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów inżynierskich, przemysłowych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • kierowanie robotami  na kontrakcie,
  • nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją,
  • nadzór nad prawidłowym stosowaniem przewidzianej w projekcie technologii,
  • nadzór i koordynacja robót podwykonawców,
  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowywania dokumentacji odbioru robót,
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • uprawnienia budowlane,
  • minimum 2 lata doświadczenia jako kierownik budowy lub kierownik robót,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • komunikatywność, samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego (dofinansowanie do szkoleń),
  • interesującą pracę na ciekawych kontraktach w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pakiet świadczeń socjalnych (m. in. paczki świąteczne, karty sportowe, pakiety medyczne, bilety na wydarzenia kulturalne).

  • Praca Świdnica
  • Kierownik Świdnik
  • Kierownik Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544