Kierownik Budowy K/M
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
HOCHTIEF
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i organizacja placu budowy,
  • Przygotowanie i aktualizacja harmonogramu projektu,
  • Kierowanie realizacją budowy oraz kontrola jakości robót,
  • Nadzór, koordynacja i odbiór prac podwykonawców,
  • Współpraca z nadzorem inspektorskim i autorskim wynikająca z prawa Budowlanego i zapisów kontraktu z Inwestorem,
  • Utrzymywanie kontaktów z klientem w zakresie wskazanym przez Kierownika Kontraktu,
  • Realizacja założeń kosztowych oraz terminowych kontraktu,
  • Składanie zamówień materiałowych niezbędnych do realizacji kontraktu w ramach obowiązujących zasad,
  • Odpowiedzialność za przestrzeganie obowiązujących norm oraz stosowanie się do przepisów BHP, p.poż. i ochrony środowiska na budowie,
  • Przygotowanie obiektu do odbioru,
  • Nadzór i kontrola podległego zespołu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne budowlane,
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej,
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku Kierownika budowy,
  • Minimum 5 lat doświadczenia przy realizacji obiektów budowlanych kubaturowych,
  • Zdolności analityczne,
  • Dobra znajomość środowiska MS Office (w tym MS Excel),
  • Umiejętność obsługi programu AUTOCAD oraz MICROSOFT PROJECT,
  • Umiejętność harmonogramowania,
  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • Możliwość poszerzania doświadczenia oraz rozwoju (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne),
  • Dodatkowe świadczenia socjalne,
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej Luxmed oraz karty Multisport.

  • Praca Kraków
  • Kierownik Kraków
  • Kierownik działu personalnego Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233