Kierownik budowy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
Adamietz Sp. z o.o.
16. 11. 2022

W związku z nowymi, bardzo ciekawymi realizacjami poszerzamy grono naszych wyspecjalizowanych pracowników.

Dołącz do nas już dziś!

Twoje obowiązki

  • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy
  • obsługa dokumentacji technicznej i projektowej
  • egzekwowanie prawidłowości i terminowości wykonywanych robót
  • monitorowanie jakości wykonywanych prac i rozwiązywanie problemów technicznych
  • prowadzenie harmonogramów i monitorowanie terminowości dostaw i wykonywanych prac
  • kontrola przebiegu prac budowlanych pod względem przestrzegania zasad BHP
  • kontrola przebiegu projektów i ich stanu zaawansowania
  • kontrola finansowa kontraktu
  • sporządzanie kosztorysów ofertowych
  • wykonywanie innych czynności związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem
  • odpowiedzialność za realizację całej inwestycji, od momentu rozpoczęcia do jej zakończenia

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • zaangażowanie, samodzielność i dyspozycyjność
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • umiejętności sprawnej obsługi i wykorzystania programów AutoCad oraz MS Office
  • znajomość j. angielskiego lub/i niemieckiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • umowę o pracę w dużej firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w realizacji ciekawych i dużych inwestycji
  • atrakcyjne warunki pracy
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia do pracy