Kierowniczka Klubu Underground
  • Sopot
Sopot, Sopot, pomorskie, Polska
Income Invest Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
16. 11. 2022

Firma Income Invest zatrudni jedną ambitną osobę ns Kierowniczki Klubowej.
Zadania Kierowniczki Klubowej

OPIS

- otwieranie i zamykanie zmiany
- układanie grafików
- koordynacja i zarządzanie zespołem
- obserwacja sali
- nadzór nad szkoleniami
- rozwiązywanie bieżących problemów wśród zespołu
- prowadzenie zebrań
- stały kontakt oraz współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu

  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym

  • gotowość do pracy w wymiarze pełny etat w godzinach nocnych

  • silny charakter, umiejętność zjednywania sobie ludzi

  • gotowość do odbycia szkolenia wyjazdowego

  • preferowany wiek powyżej 23 lat

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w firmie posiadającej wieloletnie doświadczenie w branży rozrywkowej

  • miesięczne wynagrodzenie 8-20 tys (wypłacane w systemie tygodniowym)

  • szkolenie wyjazdowe przygotowujące do pracy

  • wsparcie doświadczonego personelu

  • pracę w zgranym zespole

  • możliwość rozwoju oraz wdrażanie nowych pomysłów

Aplikacje zawierające CV prosimy przesłać przez portal.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

  • Praca Sopot
  • Sopot - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    141 113
    22 763