Kierowca wózka jezdniowego PŁOCK
  • Płock
kierowca wózka jezdniowego PŁOCK
Płock, Płock, Mazowieckie, Polska
Krajowa Grupa Spożywcza Spółka Akcyjna
7. 9. 2024

poszukuje kandydatów na stanowisko
miejsce pracy Płock
kierowca operator wózka jezdniowego
Zakres obowiązków:
- dbanie o prawidłowy obieg towarów w magazynie,
- kontrola przyjmowanych i wydawanych towarów pod względem ilościowym oraz jakościowym,
- kompletacja, pakowanie oraz wysyłka zamówień,
- przeprowadzanie kontroli stanu magazynowego,
- utrzymywanie magazynu w należytym porządku,
- dbanie o bezpieczeństwo miejsca pracy i odpowiednie zabezpieczenie towarów (BHP)
Oczekiwania
- preferowane wykształcenie średnie techniczne i wyżej w danym środowisku
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- odpowiedzialność, uczciwość
- chęć wykonywania samodzielnej pracy i realizacji celów
- chęć samorozwoju i doskonalenia swoich umiejętności
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie zasadnicze oraz premię uzależnioną od efektów pracy
- uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe
- bogaty pakiet socjalny ( m. in. Pracowniczy Program Emerytalny, Prywatna Opieka Medyczna)

  • Praca Płock
  • Kierowca płocki
  • Kierowca Mały Płock
  • Kierowca Płock
  • Płock - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584