Kierowca Taxi z FOBEST na aplikacjach FREENOW UBER BOLT
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
FOBEST PARTNER
6. 8. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Poszukujemy kierowców chętnych do pracy w przewozie pasażerów z punktu A do punktu B (przejazdy opłacane gotówką lub przelewem poprzez aplikacje) w apliakcjach Freenow, Uber, Bolt. Realizujemy wypłaty w każdy poniedziałek. W chwili obecnej nasi kierowcy zarabiają około 30 - 60 zł brutto na godzine.

WYMAGANIA:
  • Samochód osobowy 4 i 5-cio drzwiowy lub VAN (rocznik min. 2002 Bolt , 2007 Uber i FreeNow)
  • Prawo jazdy polskie lub przetłumaczone na j. polski (min. 1 rok)
  • Chęci do pracy
  • Doświadczenie jako kierowca TAXI będzie mile widziane
  • Obywatelstwo polskie, VIZA lub karta pobytu (dla obcokrajowców)
  • Oświadczenie oraz psychotechnika od lekarza medycyny pracy na stanowisku kierowca taxi (mamy zaprzyjaźnione gabinety lekarskie, gdzie podczas 1 wizyty zdobędą państwo oba dokumenty)
  • Niekaralność z datą nie starszą niż 30 dni

OFERUJEMY:
  • Wysokie bonusy od apliakcji dla nowych kierowców
  • Legalne zatrudnienie obcokrajowców
  • Dedykowany system dla każdego kierowcy dający mozliwość wglądu do wynagrodzenia
  • Grafik pracy ustalasz sam (rozliczenia cotygodniowe wypłacane w każdy poniedziałek)
  • 8h pracy dziennie odpowiada zarobkom 200-500 zł za dzień (od Ciebie zależy ile przepracujesz)