Kierowca Taxi
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Flash Taxi
23. 9. 2024

Miejsce pracy: Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie taksówki zgodnie z przepisami prawa drogowego.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa oraz komfortu pasażerom i własne bezpieczeństwo podczas jazdy.
  • Przyjmowanie i realizacja zamówień na przewóz osób.
  • Informowanie pasażerów o cenach za przejazd oraz akceptowanie form płatności.
  • Obsługa urządzeń związanych z działaniem taksometru oraz ewidencją przejazdów.
  • Dbanie o czystość i estetykę pojazdu.
  • Codzienny przegląd techniczny i ewentualna drobna naprawa taksówki.
  • Dostosowywanie tras przejazdu do warunków ruchu drogowego oraz sugestii pasażerów.

Nasze wymagania

  • Oczekuję od kandydatów na stanowisko Kierowca Taxi:
  • Posiadania ważnego prawa jazdy kategorii B.
  • Doświadczenia w prowadzeniu pojazdów.
  • Komunikatywności i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych z klientami.
  • Przyjaznego i uprzejmego podejścia do klientów.
  • Umiejętności pracy w stresie i w zmiennej sytuacji na drodze.
  • Ładnego i schludnego wyglądu oraz higieny osobistej.
  • Odpowiedzialności i sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków.
  • Lojalności względem firmy i przestrzegania jej zasad i procedur.

To oferujemy

  • Pojazd Taxi wyposażony w cały sprzęt potrzebny do wykonywania pracy
  • Wynagrodzenie w postaci prowizji
  • Miłą obsługę
  • Szkolenia
  • Ciągłość zleceń
  • Spotkania integracyjne

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • dofinansowanie dojazdów do pracy

O nas

Ze względu na rozwój zatrudnimy kierowcę do obsługi klientów na terenie trójmiasta. Praca w trybie zmianowym, elastyczne grafiki, atrakcyjne wynagrodzenie w systemie prowizyjnym oraz szkolenia. Jeśli lubisz jeździć samochodem i kontakt z ludźmi to zapraszamy do kontaktu.

  • Praca Gdańsk
  • Kierowca Starogard Gdański
  • Kierowca Nowy Dwór Gdański
  • Kierowca Pruszcz Gdański
  • Kierowca Gdańsk
  • Kierowca gdański
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210