Kierowca - praca dla studenta
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Centrum Kierowców Sp. z o.o.
21. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Relokacja pojazdów pomiędzy miastami na trasach krajowych i międzynarodowych
  • Dostarczanie i odbieranie pojazdów z serwisów
  • Obsługa klienta flotowego
  • Dokumentowanie wykonywanych zleceń, poprzez opisy protokolarne dokumentację zdjęciową i rozliczeniową oraz uzupełnianie jej w systemie zleceniodawcy

Nasze wymagania

  • Status studenta (warunek konieczny)
  • Minimum 2 lata praktyki w prowadzeniu pojazdów kat .B
  • Dyspozycyjność min. 2 dni roboczych w godz. 7:00-19:00 max
  • Niekaralność
  • Duże poczucie odpowiedzialności i wysoka kultura osobista
  • Dostęp do poczty elektronicznej i smartfona

To oferujemy

  • Zarobki uzależnione od ilości wykonanych zleceń
  • Zlecenia na terenie miasta, okolic i całego kraju, czasem za granicą
  • Zwrot kosztów dojazdu poza miastem
  • Dostęp do aut od klasy budget /Toyota Auris / do klasy wyższej Premium / BMW Mercedes/ ; skrzynie automatyczne i manualne
  • Szkolenie w zakresie całej procedury obsługi

  • Praca Katowice
  • Kierowca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838