Kierowca Międzynarodowy, kat.C+E, POJ.OBSADA
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Województwo śląskie, Polska
Raben Transport Sp. z o.o
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

To oferujemy:

  • Praca w systemie export import w poj. obsadzie
  • Trasy: Niemcy, Holandia, Belgia, Austria
  • Terminowy system wynagradzania (podstawa+ premia + rozliczenie zgodnie z pakietem mobilności), umowę o pracę
  • Ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenie NNW w kraju i za granicą
  • Nowoczesny i regularnie serwisowany tabor, telefon kom., nawigacja i poradniki
  • Przestrzeganie przepisów czasu pracy
  • Karty paliwowe i flotowe, urządzenia do opłat drogowych (krajowe i zagraniczne), zaliczki na niezbędne wydatki (np. mosty, tunele, parkingi)
  • Pracę Mercedesem Actrosem MP4/5
  • Szkolenia z ekojazdy, jazdy defensywnej
  • Benefity dla Ciebie i Twoich bliskich: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport Plus, kartę SIM,
  • Karty zniżkowe na paliwo - do prywatnego użytku – dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Dodatki pieniężne na święta

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń transportowych po Europie (Niemcy, Holandia, Belgia, Austria)
  • Wyjazd z Rudy Śląskiej,
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy
  • Dbałość o powierzony ładunek
  • Sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów
  • Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

Nasze wymagania:

  • Prawo jazdy kat. CE + Kartę Kierowcy
  • Doświadczenie min. 6 miesięcy (zestaw z firanką)
  • Aktualne uprawnienia i badania (orzeczenie lekarskie + psychotesty)
  • Kurs na przewóz rzeczy
  • ADR w podstawowym zakresie

  • Praca Ruda Śląska
  • Kierowca Ruda Śląska
  • Specjalista ds. e-commerce Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210