KIEROWCA międzynarodowy kat. C+E
  • Konin
Konin, Konin, wielkopolskie, Polska
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
15. 10. 2024

Aplikuj już dziś i pracuj dla najlepszych! PROFESJONALNY KIEROWCA Sp. z o. o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą specjalizującą w rekrutacji kierowców. Dla naszego klienta poszukujemy KIEROWCY kat. C+E w transporcie międzynarodowym Miejsce bazy: Zbrudzewo 63-100 . Praca w systemie 2/1 lub do uzgodnienia . Praca w krajach Beneluxu i Norwegia

Obowiązki

  • Trasy: Kraje UE – Kraje Beneluxu (Belgia , Holandia oraz Luxemburg
  • Praca w systemie 2/1 lub ciągły tryb pracy do wyboru
  • ewentualna możliwość parkowania zestawu pod domem
  • auto standard+ 3 tandemy marki MAN
  • auto pobierają kierowcy na bazie i zdają po trasie na bazie

Wymagania

  • prawo jazdy C+E
  • doświadczenie minimum 1 lata w transporcie krajowym/międzynarodowym
  • zdyscyplinowanie i odpowiedzialność
  • ADR, HDS, wózki widłowe - mile widziane
  • mile widziany angielski/niemiecki podstawowy

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie przez cały rok na podstawie umowy o pracę
  • pracę na pełen etat
  • jazda zestawem: MAN , duża kabina ,naczepa - plandeka
  • Dniówka- 430 zł (dodatki, premie)
  • pełne wsparcie

  • Pełny etat

  • Praca Konin
  • Kat Konin
  • Specjalista ds. e-commerce Konin
  • Kierowca Konin
  • Konin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377