Kierowca Międzynarodowy kat. C+E, BDF I POJ. OBSADA
  • Gądki
, Gądki, Województwo wielkopolskie, Polska
Raben Transport Sp. z o.o
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

To oferujemy:

  • Terminowe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • System wynagrodzeń zgodny z wymogami prawnymi obowiązującymi od 01.02.2022 w Polsce i UE (pakiet mobilności)​​
  • Pracę w charakterze skoczka do podwójnej obsady na zestawach BDF lub w poj.obsadzie zestaw z firaną
  • Ubezpieczenia grupowe, ubezpieczenie NNW w kraju i za granicą
  • Telefon służbowy, odzież firmową
  • Przestrzeganie przepisów czasu pracy
  • Karty paliwowe i flotowe, urządzenia do opłat drogowych (krajowe i zagraniczne), zaliczki na niezbędne wydatki (np. mosty, tunele, parkingi)
  • Szkolenie adaptacyjne dla nowo zatrudnionych Kierowców
  • Benefity dla Ciebie i Twoich bliskich: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport Plus, kartę SIM,
  • Karty zniżkowe na paliwo - do prywatnego użytku – dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Dodatki pieniężne na święta

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja zleceń transportowych do Niemiec, Holandii, Belgii, Austrii, Czech i bliskiej Francji
  • Przestrzeganie obowiązujących przepisów, w tym czasu pracy
  • Dbałości o powierzony ładunek
  • Sprawnym i terminowym wypełnianiu dokumentów
  • Dbałości o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

Nasze wymagania:

  • Posiadasz prawo jazdy kat. CE + Kartę Kierowcy
  • Masz aktualne uprawnienia i badania (orzeczenie lekarskie + psychotesty)
  • Ukończyłeś kurs na przewóz rzeczy
  • Mile widziane ADR w podstawowym zakresie - zwracamy koszt za kurs ADR

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

105 511
20 291