Kierowca międzynarodowy kat. C+E
  • Swarzędz
Swarzędz, Swarzędz, Greater Poland Voivodeship, Polska
PRZEMYSŁAW KURACH FIRMA SPEDYCYJNO-HANDLOWA "EPI" PRZEMYSŁAW KURACH
23. 9. 2024

Miejsce pracy: Swarzędz

Twój zakres obowiązków

  • obsługa międzynarodowych tras (Niemcy, Holandia, Belgia)
  • nowoczesna flota (ciągnik siodłowy + naczepa firanka)
  • praca w pojedynczej obsadzie

Nasze wymagania

  • prawa jazdy kategorii C+E z kodem 95
  • kartę kierowcy
  • odpowiedzialność za powierzony sprzęt
  • zaangażowanie, sumienność,
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • auto na wyłączność
  • system pracy poniedziałek- piątek lub 11/3
  • stabilne zatrudnienie - umowy o pracę,
  • rozliczenie w oparciu o obowiązujący pakiet mobilności
  • pracę z zachowaniem dopuszczalnych norm czasu pracy kierowców,
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia.

O nas

Zatrudnię kierowcę kat. CE w ruchu międzynarodowym

Nasza firma działa na rynku usług transportowych od 2000.r. Świadczącą usługi w zakresie transportu towarów na terenie Unii Europejskiej (PL,D,NL,B).

  • Praca Swarzędz
  • Kat Swarzędz
  • Kierowca Swarzędz
  • Swarzędz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687