Kierowca międzynarodowy kat. CE
  • Sępólno Krajeńskie
Sępólno Krajeńskie, Sępólno Krajeńskie, kujawsko-pomorskie, Polska
Phenix Sp. z o.o.
16. 11. 2022

Transportowo Logistyczna firma Phenix Sp z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, dlatego też prowadzimy stały nabór pracowników.

Obowiązki

• realizacja dostaw do klientów zgodnie z ustalonym planem
• transport towarów na terenie UE

Wymagania

• aktualny kurs na przewóz rzeczy (świadectwo kwalifikacji)
• aktualna karty kierowcy
• samodzielność i uczciwość

Oferujemy

• komfortowe warunki pracy
• stabilną pracę
• comiesięczną wypłatę na czas
• system pracy 2/1, 3/1 ( do uzgodnienia)
• nowe/nowoczesne ciągniki i naczepy w pełni wyposażone
• profesjonalny warsztat pojazdów i pełne wsparcie techniczne
• kierowcy otrzymują pełne wsparcie profesjonalnej spedycji

+48734448734 Lena
+48519010519 Karolina
+48539777112 Ola