Kierowca międzynarodowy kat. B
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Lower Silesian Voivodeship, Polska
TOPSPEED POLAND sp. z o.o.
29. 9. 2024

Miejsce pracy: Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń transportowych na terenie Europy, pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5 tony
  • Prawidłowa eksploatacja powierzonych narzędzi pracy
  • Dbałość o terminowość dostaw
  • Dbałość o prawidłowe zabezpieczenie towaru

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność (system pracy 3/1 lub dłuższy)
  • Uczciwość i rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Dyscyplina i dobra organizacja pracy
  • Punktualność
  • Obsługa urządzeń elektronicznych oraz programów i aplikacji (obsługa smartfona, whatsapp, googlemaps)
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu pojazdów do 3,5 DMC

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( dniówki 300-400 zł na które składają się wynagrodzenie podstawowe plus premie )
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Nowoczesny i zadbany tabor – wszystkie nasze auta to sztywne zabudowy
  • Pełne wyposażenie kierowcy w odzież firmową
  • Karty paliwowe
  • Elastyczny system pracy
  • Dodatkowe akcesoria niezbędne do wykonywania pracy
  • Ekstra premia za polecenia kandydata do zatrudnienia

O nas

Topspeed Poland jest częścią międzynarodowej firmy transportowej Topspeed Netherlands. Specjalizujemy się w bezpośrednim transporcie przesyłek pilnych. Obsługujemy klientów w całej Europie oraz także poza jej granicami. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kierowców do naszego oddziału w Polsce. Jeśli szukasz stabilnej, dobrze płatnej pracy zapraszamy do kontaktu. Poszukujemy kierowców z doświadczeniem jak również tych, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę "za kółkiem"

  • Praca Wrocław
  • Kat Wrocław
  • Kierowca Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291