Kierowca lawety
  • Trzebinia
Trzebinia, Trzebinia, Lesser Poland Voivodeship, Polska
AutoDiscover l Auta z Ameryki import samochodów z USA
7. 9. 2024

Miejsce pracy: Trzebinia

Twój zakres obowiązków

  • dowóz i odbiór aut do klienta autolawetą Iveco Daily z automatyczną skrzynią biegów
  • przygotowanie auta do transportu
  • bezpieczny załadunek i rozładunek transportowanego auta, transport głównie uszkodzonych samochodów ze Stanów Zjednoczonych
  • prowadzenie pojazdu zgodnie z obowiązującymi przepisami i przepisami ruchu drogowego
  • utrzymywanie czystości i porządku wewnątrz kabiny pojazdu
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi przejazdami
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonych związanych z pracą na stanowisku kierowcy autolawety

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. B+E (zestaw do 7t DMC)
  • mile widziana umiejętność obsługi wózka widłowego
  • doświadczenie w zakresie holowania i transportu samochodów
  • doświadczenie w prowadzeniu samochodów ciężarowych/dostawczych
  • dyspozycyjność
  • samodzielność i rzetelność
  • mile widziana wiedza z zakresu budowy i działania pojazdów mechanicznych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie podstawowe+ premia
  • pracę na terenie kraju

O nas

Zajmujemy się sprzedażą oraz pośrednictwem w zakupie samochodów osobowych z rynku amerykańskiego i kanadyjskiego. Służymy pomocą i wsparciem w przypadku problemów ze sprzedażą Państwa samochodu. Naszym klientom oferujemy kompleksową usługę importu samochodu - tj. doradztwo w wyszukaniu pojazdu, transport oraz pomoc przy załatwieniu wszelkich formalności. Współpracujemy z profesjonalnymi zakładami blacharsko-lakierniczymi oraz warsztatami mechaniki samochodowej wokół Krakowa, które możemy polecić, bądź zająć się całościową naprawą samochodu, tak abyście odebrali Państwo gotowy do jazdy, zarejestrowany samochód.

  • Praca Trzebinia
  • Kierowca Trzebinia
  • Trzebinia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544