Kierowca krajowy i międzynarodowy
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Europejskie Centrum Logistyczne
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Kierowca C+E – Transport Międzynarodowy lub krajowy
Jeśli szukasz stabilnej pracy w rozwijającej się firmie transportowej o ugruntowanej pozycji na rynku – trafiłeś idealnie! Dołącz do naszego zespołu! Prześlij swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą.
Kim jesteśmy?
Jesteśmy liderem w branży transportowo-logistycznej, wyróżniającym się indywidualnym podejściem do każdego zlecenia oraz innowacyjnymi rozwiązaniami, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Naszą siłą jest zgrany zespół ekspertów, dla których priorytetem są niezawodność, perfekcyjna organizacja i pełne wsparcie logistyczne. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów oraz elastycznemu podejściu, oferujemy kompleksowe usługi transportowe, gwarantując terminowość, bezpieczeństwo i komfort na każdym etapie realizacji.
Współpraca z nami to nie tylko transport – to budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i partnerstwie. Nasze rozwiązania są dopasowane do specyfiki każdego zlecenia, co czyni naszą ofertę wyjątkową i niezawodną na rynku.
Co oferujemy?
● Atrakcyjne wynagrodzenie z premią, wypłacane zawsze na czas
● Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
● Pracę na stałym, przypisanym samochodzie
● Karty paliwowe DKV, IDS dla wygody i optymalizacji kosztów
● System pracy do uzgodnienia, dostosowany do Twoich potrzeb
● Pracę zgodnie z obowiązującymi normami czasu pracy
Czego oczekujemy?
● Aktualne prawo jazdy kat. C+E
● Uprawnienia do przewozu rzeczy
● Zaangażowanie i chęć do pracy
● Uczciwość i Niekaralność
● Umiejętności obsługi nawigacji GPS
● Gotowości do pracy w transporcie międzynarodowym lub krajowym
● Doświadczenie w pracy jako kierowca C+E będzie dodatkowym atutem
Zakres obowiązków:
● Realizowanie dostaw międzynarodowych zgodnie z planem
● Czynności związane z załadunkiem i rozładunkiem towarów
● Wypełnianie dokumentacji transportowej
● Sumienne wykonywanie obowiązków i dbanie o powierzony sprzęt
Jeśli szukasz pracy w firmie, która oferuje stabilność, rozwój i partnerską współpracę, zapraszamy do kontaktu mailowego. Prześlij swoje CV, a my skontaktujemy się z Tobą!

  • Praca Rzeszów
  • Kierowca Rzeszów
  • Specjalista ds. kadr i płac Rzeszów
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Rzeszów
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Rzeszów
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Rzeszów
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836