Kierowca kat. C+E
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
Ewa Cisowska Queen Cargo
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • - Prowadzenie pojazdów ciężarowych zgodnie z przepisami ruchu drogowego
  • - Załadunek i rozładunek towarów oraz ich zabezpieczanie
  • - Dbałość o terminowe dostawy
  • - Dbałość o stan techniczny pojazdu oraz zgłaszanie ewentualnych usterek

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C+E
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych z naczepą
  • Świadectwo kwalifikacji zawodowej na przewóz rzeczy
  • Aktualne badania lekarskie i psychotechniczne
  • Znajomość przepisów dotyczących transportu drogowego i czasu pracy kierowcy
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

To oferujemy

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • umiejętność pracy z naczepą typu firanka/platforma

  • Praca Gdynia
  • Kat Gdynia
  • Specjalista ds. e-commerce Gdynia
  • Kierowca Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544