Kierowca kat. C+E
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Erontrans Sp. z o.o.
27. 9. 2024

ERONTRANS Sp. z o.o. to jeden z czołowych polskich operatorów logistycznych, z ponad 29-Letnim doświadczeniem na rynku w branży TSL. Obecnie jedna z największych polskich firm sektora TSL z szerokim portfolio usług drogowych, morskich, intermodalnych oraz logistycznych.

W związku z naszym dynamicznym  rozwojem, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Obowiązki:

  • praca na linii nocnej 17.00 – 6.00
  • transport towarów linią nocną (Bydgoszcz-Piotrków Trybunalski-Bydgoszcz)

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku kierowcy kat. C+E minimum rok
  • aktualne badania lekarskie i psychotesty
  • aktualny kurs na przewóz rzeczy
  • aktualna karta kierowcy
  • ADR-y podstawowe
  • umiejętność planowania i organizowania własnej pracy
  • zaświadczenie sanepidowskie
  • dyspozycyjność i samodzielność i chęć do pracy w godzinach 17.00 – 6.00

Oferujemy:

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca na linii nocnej
  • codzienne powroty do Bydgoszczy
  • różne formy zatrudnienia (w oparciu o umowę o pracę, cywilnoprawną, działalność gospodarczą)
  • pracę zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, karty flotowe, itp.
  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę
  • pracę w transporcie krajowym, na terenie Polski
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym w branży transportowej

  • Praca Bydgoszcz
  • Kierowca Bydgoszcz
  • Kat Bydgoszcz
  • Specjalista ds. e-commerce Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210