Kierowca kat. C+E – 2605-2805€ netto, zaliczki, możliwość 3/1 lub 2/1, bezpłatne zakwaterowanie
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
ASMO Solutions Polska
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Baza firmy znajduję się w okolicy ZwickauPraca na zestawie BDF, przyczepa z osią skrętną lub BDF tandem Wyjazdy: trasy dalekobieżnePraca: poniedziałek - piątek, soboty dodatkowo płatne

WYMAGANIA:

Karta kierowcy i prawo jazdy C+EUprawnienia ADRKomunikatywny język niemiecki lub angielskiDoświadczenie w pracy na BDF

OFERUJEMY:

Pensję 2605-2805€ netto, bez systemuPobieranie zaliczekPracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślonyŚwiadczenia socjalne wynikające z niemieckiej umowy o pracę(Kindergeld, budowanie niemieckiej emerytury, ubezpieczenie)Bezpłatne zakwaterowanie na weekendyWarianty pracy w systemie 3/1 lub 2/1Pewną pracę z dobrym wynagrodzeniem

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

111 387
20 584