Kierowca kat. C
  • Koniusza
Koniusza, Koniusza, Lesser Poland Voivodeship, Polska
ZBIGNIEW CIELOCH MATECH
5. 9. 2024

Miejsce pracy: Koniusza (pow. proszowicki)

Twój zakres obowiązków

  • przewóz i dostarczenie towarów do klientów
  • załadunek i rozładunek towarów
  • stała komunikacja z Działem Logistyki
  • wypełnianie dokumentów transportowych i terminowe dostarczanie ich do biura
  • kontrola terminowości przewozów transportowych
  • dbanie o stan techniczny powierzonego samochodu
  • optymalizacja kosztów transportu
  • współpraca z innymi komórkami firmy

Nasze wymagania

  • prawo jazdy kat. C
  • karta kierowcy
  • świadectwo kwalifikacji zawodowej
  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne
  • punktualność
  • uczciwość
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w prowadzeniu pojazdów ciężarowych
  • umiejętność nawiązywania relacji z klientem i innymi pracownikami
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • pracę cały rok również zimą, bez przestojów
  • praca od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)
  • nowoczesny tabor samochodowy (Scania, Man, Iveco)
  • trasy po całym kraju
  • prowadzenie oraz stały kontakt z pracownikiem Działu Logistyki
  • baza: Biórków Wielki gmina Koniusza (15km od Krakowa)

Benefity

  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne

  • Praca Koniusza
  • Kat Koniusza
  • Kierowca Koniusza
  • Koniusza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544