Kierowca kat. B Uber/ Bolt/ Freenow
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Agmer Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie zleceń przewozu osób za pośrednictwem aplikacji UBER, BOLT oraz FreeNow.
  • Dbanie o czystość i stan techniczny przydzielonego samochodu (TOYOTA COROLLA 2023).
  • Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz zapewnianie bezpieczeństwa pasażerom.
  • Profesjonalna obsługa klientów oraz utrzymywanie wysokiej jakości usług.
  • Współpraca z zespołem AGMER Taxi i korzystanie ze wsparcia infolinii 24/7.
  • Codzienna weryfikacja przychodzących zleceń oraz elastyczne dostosowanie grafiku pracy.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B (krajowe)
  • Zaświadczenie o niekaralności ( nie starsze niż 30 dni)
  • Badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne (wskażemy Ci placówki)
  • Osoby uczące się, studenci.

To oferujemy

  • Wypłaty co tydzień
  • Elastyczny grafik
  • Koszty paliwa, myjni i eksploatacji samochodów są po naszej stronie!
  • Pełne przeszkolenie z obsługi aplikacji
  • Wsparcie 24/7
  • Legalną pracę z ubezpieczeniem na podstawie umowy zlecenia

AGMER Taxi - lider wśród partnerów aplikacji UBER, BOLT i FreeNow w Krakowie!

Jeśli poszukujesz pracy jako kierowca, to AGMER Taxi to idealne miejsce dla Ciebie. Jako polecany partner aplikacji transportowych w Krakowie, oferujemy stabilne i dochodowe źródło pracy dla kierowców.

Dlaczego warto dołączyć do AGMER Taxi?

- atrakcyjny system wynagrodzenia na rynku, dostęp do 3 aplikacji

- Zmiany 12-godzinne

- Samochód na wyłączność

- Samochód na dwie osoby

- Samochód na wynajem 850 zł/tyg

- Jazda na samochodzie prywatnym

Posiadamy nowoczesną flotę hybrydowych samochodów TOYOTA COROLLA (2023r.), spełniających najwyższe standardy jakości. Zapewnimy Ci komfortową pracę oraz efektywność, zarówno dla Ciebie, jak i dla pasażerów.

Oferujemy elastyczny grafik, dostosowany do Twoich potrzeb - idealne zarówno dla osób traktujących pracę jako główne źródło dochodu, jak i dodatkowe zajęcie obok studiów czy innych obowiązków.

Dołącz do AGMER Taxi i rozpocznij z nami nową, ekscytującą przygodę jako kierowca TAXI!

Jeżdżę z Agmer. Mam spokój. Zarabiam więcej!

Agmer Taxi

tel. 515_124_166

Biuro: ul. Stoczniowców 3B, Kraków 30-709

Agmer Partner Rozliczeniowy. Najlepsza oferta na rynku !

Zacznij jeździć już dziś swoim samochodem prywatnym na taksówce!

ROZLICZENIE TYLKO 29ZŁ I 1% OD OBROTU!

Pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności, przegląd rejestracyjny TAXI zrobisz 200m od naszego biura!

Kontakt:

Agmer Taxi

  • Praca Kraków
  • Kierowca Kraków
  • Kat Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584