Kierowca kat. B
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ECO-ABC SP. Z O.O.
28. 9. 2024

ECO-ABC Sp. z o.o. to firma działająca na rynku od 30 lat, wyspecjalizowana w branży unieszkodliwiania odpadów medycznych i weterynaryjnych.

Obowiązki

  • odbiór odpadów medycznych od kontrahentów
  • wystawianie dokumentów potwierdzających wykonanie usługi
  • dbanie o terminowe odbiory oraz należyte ich wykonanie
  • dbanie o czystość samochodu i stan powierzonych narzędzi

Wymagania

  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość topografii kraju
  • mile widziane badania psychotechniczne
  • mile widziane uprawnienia ADR
  • samodzielność i zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku + jedna sobota w miesiącu
  • pracę na pełen etat z umową o pracę (pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące)
  • wynagrodzenie: podstawa + premia za efekty pracy
  • ubranie robocze
  • telefon służbowy
  • atrakcyjny pakiet socjalny

  • Praca Warszawa
  • Kat Warszawa
  • Kierowca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392