Kierowca kat. B
  • Alwernia
Alwernia, Alwernia, Lesser Poland Voivodeship, Polska
D&K HABER sp. z o.o.
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Alwernia

Twój zakres obowiązków

  • Wypisywanie i zarządzanie dokumentami CMR, zapewniając ich prawidłowe wypełnienie i dostarczenie zgodnie z wymaganiami.
  • Terminowa realizacja zleceń transportowych, zgodnie z ustalonymi terminami dostaw i trasami.
  • Dbałość o własny pojazd, w tym regularne przeglądy techniczne oraz utrzymanie pojazdu w dobrym stanie technicznym i estetycznym.
  • Stały kontakt z spedytorem w celu uzyskiwania zleceń, aktualizacji statusu przewozu oraz rozwiązywania ewentualnych problemów w trakcie transportu.
  • Raportowanie wszelkich incydentów i sytuacji awaryjnych zgodnie z procedurami firmy.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B.
  • Własny pojazd o dopuszczalnej masie całkowitej (DMC) do 2,5 t lub 3,5 t.
  • Zarejestrowana działalność gospodarcza.
  • Doświadczenie w transporcie międzynarodowym będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego będzie mile widziana.
  • Umiejętność obsługi nawigacji GPS.
  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie z potencjałem osiągania znaczących dochodów. Wysokość wynagrodzenia jest uzależniona od liczby oraz efektywności realizowanych zleceń. Przy odpowiednim zaangażowaniu i skutecznej organizacji pracy, możliwe jest uzyskanie wysokich przychodów.
  • Indywidualne podejście spedytora: Każdemu kierowcy zapewniamy dostęp do szerokiego wachlarza zleceń, co pozwala na optymalne wykorzystanie dostępnego czasu pracy i maksymalizację dochodów.
  • Elastyczny czas pracy, umożliwiający dostosowanie harmonogramu do indywidualnych potrzeb i preferencji.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz budowania silnej pozycji w branży transportowej.
  • Pracę w systemie kontraktu B2B, co zapewnia pełną niezależność i kontrolę nad własną działalnością gospodarczą.

O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą transportową specjalizującą się w międzynarodowym przewozie towarów na terenie Europy. Dzięki profesjonalnemu zespołowi oraz nowoczesnym technologiom, zapewniamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Naszym celem jest terminowy i bezpieczny transport, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających partnerów biznesowych.

  • Praca Alwernia
  • Kat Alwernia
  • Kierowca Alwernia
  • Alwernia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544